معرفی پرچمدار سامسونگ 8

معرفی پرچمدار سامسونگ 8

سامسونگ در چند ماه گذشته شرایط سختی را تجربه کرد. فاجعه‌ی گلکسی نوت ۷ برای این شرکت بسیار گران تمام شد و به همین دلیل روند ساخت گلکسی S8 هم به تاخیر افتاد. سامسونگ دیگر نمی‌خواهد اشتباه نوت ۷ را در S8 تکرار کند و از طرف دیگر قصد دارد یک محصول پرچم‌دار فوق‌العاده‌ راهی بازار کند تا بتواند فشار را از روی خودش کم کند. در طول ماه‌های گذشته شایعات زیادی درباره‌ی این تلفن همراه هوشمند شنیدیم و حتی تصاویر و ویدیوهای مختلفی هم از آن به بیرون درز کرده بود.

معرفی صفحه نمایش حیرت‌آور Infinity Display

طراحی انقلابی Galaxy S8 و S8+‎ از درون به بیرون شروع می شود. ما به همه قسمت‌های طراحی گوشی از نو فکر کردیم تا از محدودیت‌های صفحه نمایش گوشی هوشمند فراتر رویم. پس هر آنچه که می‌بینید محتوای خالص است، بی هیچ حاشیه‌ای. این بزرگ‌ترین و حیرت‌آورترین صفحه نمایش یک گوشی در این ابعاد است که به راحتی می توان آن را با یک دست نگه داشت.
در تصویری بزرگ‌تر غوطه‌ور شوید درحالی که کماکان براحتی در دستانتان جای می‌گیرد. Galaxy S8 و S8+‎ با رهایی از بند محدودیت قاب‌ها، به شما سطحی صاف و صیقلی ارائه می‌دهند که تا پشت لبه‌ها ادامه یافته است. برای رسیدن به این نقطه، ما گوشی را از درون تا بیرون دوباره طراحی کردیم. دکمه خانه را در زیر صفحه نمایش قرار دادیم، که تا وقتی به آن احتیاج نداشته باشید همانجا مخفی بماند و شما بی نیاز از بدست گرفتن گوشی بزرگتر٬ بدون هیچ مانعی صفحه نمایش بزرگتر داشته باشید.

صفحه بزرگتر یعنی بیشتر دیدن
چه فیلم باشد و چه بازی٬ شما جذب اتفاقات روی صفحه نمایش Galaxy S8 و S8+‎ می‌شوید. این‌ها نه تنها بزرگترین و فراگیرترین صفحه‌های نمایش گوشی موبایل دراین اندازه هستند بلکه با نسبت تصویر ۱۸/۵ به ۹ شما می‌توانید تمام صحنه را بر روی صفحه نمایش مشاهده کنید.
* Infinity Display : صفحه نمایش بدون لبه، که لبه تا لبه روبروی گوشی را فرا گرفته است.
* وضوح پیش‌فرض Full HD+ است و می‌تواند در تنظیمات به Quad HD+ (WQHD+) تغییر کند.
* اندازه صفحه نمایش بصورت قطری در یک مستطیل کامل بدون در نظر گرفتن گوشه‌های گرد محاسبه شده است.

 

این داستان ادامه دارد ..................

 

ارسال شده در 1396-01-01 اخبار روز 2 478

2 نظر

 • - مجید مهربان

  - مجید مهربان 1396-02-07

  سلام
  قیمتش حدود 3.200.000 تومان هست .به نظر تا تب این گوشی فروکش کنه بعد با قیمت کمتر در بازار عرضه شود
  • علی فتحی

   علی فتحی 1396-02-07

   بله منم هم با شما موافقم حتی در پیش ثبت نام اس پلاس حدود همین قیمت هست که شما گفتید

یک نظر ارسال کنیدپاسخی ارسال کنید

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر ارسال کنید.

شاخه های بلاگ

آخرین نظرات

جستجوی بلاگ

مقایسه 0
بعدی

محصولی موجود نیست

برای تشخیص حمل
0 تومان مجموع

پرداخت