اپل بتای دوم iOS 11 و دیگر سیستم عامل های خود را برای توسعه دهندگان عرضه کرد

اپل بتای دوم iOS 11 و دیگر سیستم عامل های خود را برای توسعه دهندگان عرضه کرد

 

نسخه بتا با شماره ساخت  15A5304i با هدف بهبود و رفع باگ های موجود منتشر شد .در این آپدیت  انتطار  هفته های طولانی از انتشار اولین نسخه آزمایشی  که در تاریخ 5 ژوئن بوده است کاهش یافته است. همانطور که انتظار می رفت، iOS 11 قرار است تغییرات عمده ای را به دیوایس های همراه کمپانی اپل بیاورد که از جمله آن ها می توان به تغییر کلی رابط کاربری، آپگرید سیری، اپل Pay و اپلیکیشن فوتوز اشاره کرد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

همانطور انتظار می رود، اپل نسل بعدی سیستم عامل تلفن همراه خود را تغییرات بسیاری همراه ساخته است . تغییرات عمده ای را به دیوایس های همراه کمپانی اپل که از جمله آن ها می توان به تغییر کلی رابط کاربری، آپگرید سیری، اپل Payاشاره کرد . توجه داشته باشید، اپل به طور کامل ویژگی "در حین رانندگی مزاحم نشوید  Do Not Disturb While Driving ،" که در کنفرانس توسعه دهندگان  معرفی کرده بود را  که می تواند به کاهش تعداد تصادفات خودرو به دلیل استفاده در اتومبیل منجر میشود را در اپل  دستگاه فعال است.

 

 

در نسخه جدید بتا، Android Migration که برای مهاجرت کاربران اندرویدی به iOS ساخته شده بهتر از قبل کار می کند، بلوتوث عملکرد بهتری دارد و اپلیکیشن های حجیم تر از 100 مگابایت را هم می توان از طریق اینترنت تلفن همراه دریافت کرد. یک سری باگ ها و مشکلات ابتدایی هم حالا برطرف شده اند.

بروز رسانی Sierra با شماره ساخت 17A291j که  شامل یکپارچه سازی سیستم فایل اپل، مهاجرت از H.264 به H.265 و متال 2 می باشد. بروز و حل  مسئله ای است که مانع از فعال سازی FileVault در APFS و حجم فایل در ، OpenCL، FileVault و دیگر برنامه ها و خدمات می گردید .

آپدیت watchOS 4 با شماره بیلد 15R5307f هم یک سری واچ فیس مخصوص «داستان اسباب بازی» اضافه کرده که آن ها را در کنفرانس WWDC مشاهده کردیم. جز این، در آپدیت جدید یک سری موضوعات مربوط به بازخورد لرزشی ساعت، موزیک پلی بک، هوم کیت و سیری برطرف شده است.
و در نهایت، tvOS 11 نیز در نسخه 15J5310e هم برخی مشکلات موجود در اپلیکیشن هایی نظیر موزیک را برطرف کرده. TestFlight نیز برای همه پلتفرم ها در نظر گرفته و اضافه شده است.

منبع :  Apple Insider

ارسال شده در 1396-04-08 توسط مدیر اخبار روز 0 765

یک نظر ارسال کنیدپاسخی ارسال کنید

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر ارسال کنید.

شاخه های بلاگ

آخرین نظرات

جستجوی بلاگ

مقایسه 0
قبلی
بعدی

محصولی موجود نیست

برای تشخیص حمل
0 تومان مجموع

پرداخت